Üyelerimiz

Üyelerimiz
Üyelerimiz: EMDR I.Düzey Temel Eğitim , EMDR  II.Düzey Temel Eğitim , EMDR Terapisti (EMDR Practitioner), EMDR Danışmanı (EMDR Consultant / Süpervizör) ve EMDR Eğitmeni (EMDR Trainer) kategorilerine göre ayrılmıştır.

Üyelerimize solda yer alan tabloda bulunan, Eğitim ve Şehir seçeneklerini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Açıklama:

EMDR I. Düzey Temel Eğitim: EMDR Temel I Düzey 4 günlük teorik ve pratik eğitimini, 2 günlük süpervizyonunu ve 3 yazılı vaka sunumunu tamamlamış, EMDR uygulama yetkisine sahip Dernek üyeleridir.

EMDR II. Düzey Temel Eğitim: EMDR I. Düzey Temel Eğitimini almış ve EMDR pratiğinde gelişmiş müdahaleleri içeren 4 günlük II. Düzey  Temel Eğitimi  ile  bu seviyede 2 günlük süpervizyonunu ve 3 yazılı vaka sunumunu tamamlamış, EMDR uygulama yetkisine sahip Dernek üyeleridir.

EMDR Sertifikalı Terapisti (EMDR Practitioner): EMDR Temel 1. ve 2. Düzey Eğitimleri almış, gerekli seans sayısını ve süpervizyon saatlerini doldurmuş, akredite terapist olma kriterlerini yerine getirmiş Dernek üyeleridir.

EMDR Danışmanı (Consultant / Süpervizör): EMDR Sertifikalı Terapist (EMDR Practitioner )belgesini almış, EMDR teori ve tekniği hakkında süpervizyon verme ve EMDR Temel Eğitim’lerindeki praktikumları yönetme yetkisine sahip Dernek üyeleridir.

EMDR Eğitmeni: 1.Düzey ve 2.Düzey Temel EMDR Eğitimlerini verme , yönetme ve EMDR Danışman adaylarına EMDR Danışmanlık Eğitimi verme yetkisine  sahip Dernek üyeleridir.

*Burada EMDR Derneği tarafından geçerliliği kabul edilmiş eğitimleri tamamlamış ve dernek üyesi olan ve aidatlarını ödemiş üyelerin isimleri yer almaktadır.